Bir Beyoğlu bebesi!

Berkun Oya ile geçtiğimiz mart ayında nikah masasına oturan oyuncu Funda Eryiğit mayıs ayında anne olmuştu. Eryiğit, oğlu ile İstanbul tipine çıktı.

Civan ile fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaşan Eryiğit, altına “Bir Beyoğlu bebesidir” notunu düştü.

ONLARI BİRİNCİ DEFA BU TÜRLÜ GÖRDÜK

Kimi bebeklerinin fotoğraflarını milyon dolarlara sattı, kimi ise bu anı ölümsüzleştirip gururla sergiledi… İşte magazin basınının en ünlü bebekleri ve kamerayla birinci tanışma anları…

İŞTE LEYLA SÜREYYA

Oyuncu Hazal Kaya şubat ayında ikinci sefer anne olmuş ve kızı Süreyya Leyla’yı dünyaya getirmişti. Hazal Kaya, kızı ile birinci fotoğrafını 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nde paylaştı:

“Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O aksiyonlarla kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Artık yaka iğnem Süreyya’m sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Bayanlar günümüz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük!”

NE SERÜVENDİ AMA!

Alemin Kıralı dizisinin Ahsen’i Yağmur Ün geçtiğimiz aylarda DR. Doğaç Ergezen ile nikah masasına oturmuştu. Sessiz sedasız evlenen çiftin kızları 16 Aralık’ta dünyaya geldi. 

Yağmur Ün, bebeğiyle fotoğrafını toplumsal medya hesabında takipçileri ile paylaştı:

“Su Diana Ergezen
16 Aralık 2022
Ne harikulade serüvendi fakat…
Tüm süreçte yanımızda olan ben ne desem kendisini sözlere sığdıramayacağım hekimimiz ve değerli dostumuza ne kadar teşekkür etsem az…
Ve hayatımın aşkı @dr.dogac
İyi ki…”

BİZ BUGÜN ÜÇ OLDUK!

Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler’den hoş haber geldi. 2021 yılında nikah masasına oturan çift kızları Ada Siena Türkmen’e kavuştu.

Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler, 2021 yılının eylül ayında hayatlarını birleştirmişti. Birinci defa anne baba olma heyecanı yaşayan çift kızlarına kavuştu.

Güzel haberi toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla duyuran Türkmen çifti yaptıkları ortak açıklamada, ‘Biz bugün 3 olduk… Kızımız Ada Siena Türkmen, ailemize beğenilen geldin… Yolun, bahtın, bahtın daima açık olsun… Allah herkesin de gönlüne nazaran versin. Bugün en memnun günümüz. Hoş dilekleri için herkese çok teşekkür ediyoruz’ tabirlerini kullandı.

Melodi Elbirliler ve Arda Türkmen süper bir merasimle dünyaevine girmişti…

 İKİNCİ BEBEK MUTLULUĞU

2019 yılında Mesut Özil ile nikah masasına oturan Amine Gülşe ikinci sefer anne oldu. Gülşe, bir kız bebek dünyaya getirdi. Mesut Özil, keyifli haberi toplumsal medya hesabından duyurdu

Özil, fotoğrafın altına “Allah’a şükürler olsun sağ salim dünyaya geldin hoş kızımız Ela” notunu düştü.  

Mesut Özil ile Amina Gülşe’nin birinci çocukları Eda, 2020 yılında dünyaya gelmişti…

DÖRT KİŞİLİK AİLEDEN BİRİNCİ POZ

Kenan Koçak ile 2020 yılında dünyaevine giren Merve Özbey, geçtiğimiz yıl kızı Elif Özüm’ü kucağına almıştı. Ünlü çiftin ‘Emir’ ismini verdiği ikinci çocukları 16 Eylül 2022’de dünyaya geldi.

Merve Özbey, dört kişilik ailesinden birinci fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Özbey, fotoğrafın altına “Bazılarının yüreğe yeterli gelen bir yanı vardı, armağan gibiydiler…iyi ki! Yeterli ki! Bütün dünyam bu!” notunu düştü.

MUTLU AİLE

Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019 yılında da kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Bakan, geçtiğimiz günlerde ikinci kere anne oldu.

Seda Bakan, 1 Eylül 2022’de dünyaya gelen ikinci çocuğu Ela’nın fotoğraflarını toplumsal medyada paylaştı.

Oyuncu, ailesini reality show yıldızları Kardashian Ailesi’ne benzetti: “Allah’a çok şükür Ela bebeğimizi kucağımıza aldık. Arayan, soran, çiçek yollayan herkese çok teşekkürler. Bu ortada dünya tatlısı kızlarımızla Kardashian Ailesi’ne hakikat gidiyoruz!”

KALP ATIŞI SINIRDAYDI

Oyuncu Hande Soral, 2017 yılında meslektaşı İsmail Demirci ile nilkah masasına oturmuştu. Çiftin birinci çocukları Ali, 30 Mayıs 2022’de dünyaya geldi. 

Hande Soral’ın 16 saat süren doğumunun ayrıntılarını ve o güne ilişkin imgeleri Dr. Furkan Kayabaşoğlu sosyal medya hesabında paylaştı.

‘İNANCI İNANILMAZDI’

“Hiçbir şey kolay olmuyor
Saatler süren bir emek. Lisana kolay tam 16 saat…
Hande tüm bu süreç boyunca kendine hayran bıraktı bizi…
Sürecin her anında, her dakikasında bize olan inancı, ahengi inanılmazdı.”

‘BEN NE DERSEM O!’

 “Saatler boyunca sevgili bücürümüz Ali ‘patron’ bizlerse onun emekçileriydik.
Kasılmalarımız meskende başlamıştı, daha hastaneye birinci girdiğimizde işveren bildirisini net vermişti: Ben ne dersem o!”

‘SABIR’

“Kalp atışları o kadar sondaydı ki, üzerine geçen on küsür saat boyunca bize yalnızca sabretmek düştü, sabırla beklemek.
Ama nasıl bir sabır!”

‘BAŞARDIK HANDE!’

“An geldi güldük, eğlendik, an geldi biraz zorlandık…
Sonunda da rahimdeki kocaman miyomumuza, boyna dolanan kordonumuza ve azıcık tombiş delikanlımıza karşın doğumu tamamlamayı başardık.”

GÜNEŞİMİZ DOĞDU

‘Küçük Kadınlar’ (2008-2011) dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle hafızalarda yer eden, Fulya Zenginer anne oldu.

2019 yılında dünyaevine girdiği grafik sanatkarı Kuntay Tarık Cihan ile memnun bir evlilik sürdüren Fulya Zenginer, dün sabah oğlu Milan’a kavuştu.

Zenginer, doğum sonrası birinci fotoğrafını “15 saatlik şiddetli bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu… Toparlanmaya çalışıyorum sevginizi ve dualarınızı hissediyorum ” notuyla Instagram’da paylaştı.

TANIŞTIRAYIM NOVA!

2014 yılında Oğulcan Kırca ile nikah masasına oturan oyuncu Ayça Erturan, geçtiğimiz kasım ayında anne oldu. 

Güzel haberi Oğulcan Kırca, Instagram sayfasından duyurdu. Kızı ve eşinin fotoğrafını paylaşan Kırca altına “Gözünden sakınır, üzerine titrersin. Nefesini denetim eder, uykusunda izlersin. Morali düşsün her şeyden beter, bir gülümsesin ömre bedel. Bir taneydi. Artık ‘iki’ oldular..” notunu düştü.

Oğulan Kırca bu fotoğrafı da ” Birinci gün… Novazetti” notuyla paylaştı. 

BU KARENİN ÜZERİNDEN 14 YIL GEÇTİ

Mustafa Sandal 2008 yılında Emina Jahovic ile nikah masasına oturmuş, çift birebir yıl oğulları Yaman’ı kucaklarına almıştı. Yaman 14 yaşında delikanlı oldu. Mustafa Sandal, yıllar evvel çekilen oğlunu kucağında uyuttuğu fotoğrafını toplumsal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Sandal altına “Zaman yalnızca bir illüzyon… İki kare ortasında geçen vakit birebir bir baba yüreğinde…” notunu düştü. 

Yaman’ın babasına olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Mustafa Sandal ile Emina Jahovic’in evliliği 2018 yılında bitti. Ünlü popçu önümüzdeki yaz Melis Sütşurup ile nikah masasına oturacak. 

‘AİLEMİZE HOŞGELDİN OĞLUM’

2019 yılında kızı Zeynep’i dünyaya getiren Bengü ikinci defa anne oldu.

Çift, oğullarına Selim ismini verdi.Bengü hastane odasında çekilen fotoğrafı “Oğlum…Ailemize beğenilen geldin oğlum” notu ile paylaştı.

İLK BULUŞMA

2017 yılında Los Angeles’ta evlenen Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman ikinci sefer anne-baba olmanın memnunluğunu yaşadı.

2019 yılında Efehan isimli bir oğulları olan ünlü çift, kızları Alina’yı haziran ayında kucaklarına aldı. Doğum sırasında eşinin yanında olup ona takviye veren Tolgahan Sayışman, minik bebeğini de birinci kere hastane odasında kucağına aldı.

‘GÜÇLÜ SİNCAP’

Can Bonomo, geçen nisan ayında dünyaya gelen oğlu Roman’la çekilen bir karesini Instagram hesabına yükledi.

Ünlü müzikçi o karenin altına İngilizce “Güçlü sincap Romulus” notunu düştü. Baba-oğlun bu karesi takipçilerinden kısa müddette binlerce beğeni aldı.

‘NE MENEM BİR ŞEY’

Çukur’un Cumali’si Necip Memili 2020 yılında baba oldu.

Memili, Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafın altına “Annesinin hoşluğuna, benim de hoşluğum eklenince, görün bakın ortaya ne menem bir şey çıkmış” notunu düştü.

OĞLUM CAN!

Mehmet Aslantuğ, kendisi üzere oyuncu eşi Arzum Onan’ın oğulları Can’ı doğurmadan evvel ve sonraki hallerini toplumsal medya hesabından paylaştı

.Aslantuğ, eşinin bu karelerin altına “Kaptanın seyir defteri… Ve aşk özür dilemeyecek gidenlerden/yalnızlardan; ancak emek verenlere teşekkür borcu var” notunu düştü.

40. GÜN HATIRASI

Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil, kızı Elisa’nın 40 günlükken çekilen fotoğrafını Instagram’da takipçileri ile paylaştı.

Sezin Erbil fotoğrafın altına “Kızım,kıymetlim 40 günlükken hatıra olsun diye çekim yapmıştık” notunu düştü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir